.

.

Alt Pouze nejlepší francouzské víno Víno Objednat
Přímý
 

dovozce vín

Vinotéka
 

Ochutnávky vín

Sortiment
 

máme skladem

Doprava zdarma
 

od 2500 Kč

Novinky

Akce

Nejprodávanější

Blog

Kvalitní francouzská vína a delikatesy

Francouzské víno, sýry, klobásy, paštiky a další delikatesy máme pro vás připravené v “Château Šafaříkova“ - vinotéka, sýrárna, obchod a E-shop fungující jako jeden celek v centru Prahy.

Kamenný obchod a e-shop s víny z Francie

Víno pečlivě vybíráme, a sami dovážíme z Francie. V naší nabídce najdete téměř 100 druhů vín z těchto regionů: Bordeaux, Provence, Loire, Côtes du Rhône, Alsace, Bourgogne, Languedoc, Atlantique, Gascogne a Champagne.

Specializujeme se výhradně na francouzské produkty. Dovolte nám Vás, i Vaše chuťové buňky okouzlit naším sortimentem!

Vinotéka

Jsme jen 5 minut chůze od I.P.Pavlova, na adrese: Šafaříkova 18, Praha 2. Máme pro Vás příjemné posezení v naší vinárně. K vínu připravíme sýrový talíř, nakrájený pršut, olivy, paštiku, francouzskou sušenou klobásu, nebo jen baguette s olivovým olejem. Výběr je na Vás...

Pokud nemůžete přijít vy k nám, nebo se vám nikam nechce chodit, můžete si vše objednat u nás na E-shopu. Po praze doručíme během pár hodin od objednávky, a to přímo vašim dveřím.

Specializujeme se na dárkové koše, které si můžete vybrat z naší nabídky, nebo si sami můžete vybrat produkty, které tam budete chtít dát.

Nevíte co darovat svým blízkým na vánoce, narozeniny, nebo potřebujete vyrazit vděk třeba vašímu doktorovi? Darujte dobrou láhev vína a něco dobrého k jídlu.

Vše hezky zabalíme, buď do dřevěné krabice, nebo do kraftové krabice s průhledným víkem.

Naši partneři s dlouholetou praxi v dovozu těch nejlepších francouzských sýrů, a klobás jsou: Klobaskarna a Fransýr.