.

.

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

DopravaRychlost a způsob převzetíZpůsob platbyCena dopravy
Osobní odběr na prodejně v PrazeOsobní odběr. Šafaříkova 18, Praha 2 Po-So 12:00-21:00● Hotově / kartou na prodejně (zdarma)
● Bankovní převod (zdarma)
● On-line platba (zdarma)
ZDARMA
Doprava chateau-safarikova.cz po Prazeod 60 min (v pracovní dny, v časech dle výběru: 12:00-14:00, 14:00-17:00, 17:00-21:00)● Hotově / kartou
● Bankovní převod (zdarma)
● On-line platba (zdarma)
do 1000 kč od 79 kč po 1000 kč ZDARMA
ZÁSILKOVNA - oobní odběr2-3 pracovní dny. Osobní odběr na Zásilkovna.cz● Bankovní převod (zdarma)
● On-line platba (zdarma)
● Dobírka (29 Kč)
od 79 Kč ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč